Het team

Ons team:

R.D.W. Nieuwenhuijsen (Ron)

Technisch directeur - eigenaar
Na diverse stages bij binnenvaart gerelateerde bedrijven is hij sinds 2002 verbonden aan het bedrijf. Ron is verantwoordelijk voor het gehele technische gedeelte van het bedrijf.
ron@nieuwenhuijsenscheepsbouw.nl

M.F.M. Nieuwenhuijsen (Martijn)

Algemeen Directeur - eigenaar
Sinds 1996 verbonden aan het bedrijf. Eindverantwoordelijk financiële zaken, calculaties, facturen. personeelszaken en arbo-veiligheid.
martijn@nieuwenhuijsenscheepsbouw.nl

Anita

Onze receptioniste en gastvrouw
anita@nieuwenhuijsenscheepsbouw.nl

Ellen

Onze administratieve duizendpoot en gastvrouw
ellen@nieuwenhuijsenscheepsbouw.nl

ing  R.G.A. van Wanrooij (Ronald)

Lid van het management team
Sinds 2002 verbonden aan het bedrijf. Eindverantwoordelijk voor de boekhouding, inkoop, verzekeringen, vergunningen, planning en uitvoering van de werkzaamheden in het Boothuijs.
ronald@nieuwenhuijsenscheepsbouw.nl

R. Mosterdijk (Roel)

Commercieel directeur
Sinds september 2017 verbonden aan het bedrijf
heeft 30 jaar ervaring in bijna alle facetten van de scheepsbouw

 roel@nieuwenhuijsenscheepsbouw.nl

ing  H. Vegter (Hendrik)

Calculator/tekenaar/werkvoorbereider
Sinds 2013 verbonden aan het bedrijf. Hendrik is de werkvoorbereider van de projecten, verantwoordelijk voor het tekenwerk en samen met Ron verantwoordelijk voor de uitvoering van kleine en grote projecten.
hendrik@nieuwenhuijsenscheepsbouw.nl

Cees

Voorman
Sinds 1988 verbonden aan het bedrijf. Verantwoordelijk voor het uitvoerende personeel op de werkvloer.

kees@nieuwenhuijsenscheepsbouw.nl