Vacatures

Wszechstronny klasyfikator stoczniowy

Vacature Scheepsclassificeerder

Jako nasz nowy kolega w Nieuwenhuijsen Scheepsbouw BV, odgrywasz wa偶n膮 rol臋 w naszej firmie. Jeste艣 cz臋艣ci膮 profesjonalnego i zgranego zespo艂u, kt贸ry wykonuje r贸偶ne zadania w stoczni, na pochylni, pok艂adzie i w warsztacie. Twoimi obowi膮zkami b臋d膮 sk艂ada膰 si臋 z czyszczenia statk贸w wod膮 pod wysokim ci艣nieniem i ich malowaniu.

Ka偶dy statek jest inny, tak samo jak ka偶dy dzie艅.

Bekijk deze vacature in het Nederlands

Kim jeste艣my?

Nieuwenhuijsen Scheepsbouw & Boothuijs jest nowoczesn膮, wszechstronn膮 stoczni膮 w Zachodniej Brabancji. Wszystkie mo偶liwe czynno艣ci i naprawy statk贸w i jednostek rekreacyjnych s膮 tutaj realizowane z powodzeniem. Zar贸wno stocznie statk贸w, jak i jacht贸w to nowoczesne i wysokiej jako艣ci stocznie, kt贸re zapewniaj膮 bogate zaplecze do wyci膮gania jednostek p艂ywaj膮cych z wody w celu serwisowania, konserwacji, przechowywania i reparacji. Jeste艣my dum膮 przemys艂u stoczniowego Brabancji, gdzie kunszt i innowacja id膮 w parze z przyjemn膮 atmosfer膮 pracy i d艂ugoterminow膮 wsp贸艂prac膮. Dzi臋ki wzrostowi naszej organizacji, poszukujemy wszechstronnego klasyfikatora stoczniowego.

By艂oby nam bardzo mi艂o, gdyby艣 zosta艂 cz臋艣ci膮 naszego zgranego i mi艂ego zespo艂u.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Statki to Twoja pasja.
  • Posiadasz znacz膮ce, udokumentowane do艣wiadczenie zawodowe lub jeste艣 wysoce zmotywowany do nauki tego wspania艂ego zawodu.
  • Posiadasz postaw臋 HANDS-ON (potrafisz poradzi膰 sobie w praktyce, szybko odnajdujesz rozwi膮zania problemu i podejmujesz konkretne dzia艂ania).
  • Potrafisz pracowa膰 zar贸wno w grupie, ale r贸wnie偶 艣wietnie radzisz sobie samodzielnie.
  • Jeste艣 osob膮 kole偶e艅sk膮, entuzjastyczn膮, mi艂膮 dla klienta i zmotywowan膮.
  • Masz postaw臋 osoby zorientowanej na rozwi膮zania, elastycznej i otwartej na zdobywanie wiedzy.
  • Lubisz zadania techniczne.
  • Posiadasz dobre umiej臋tno艣ci komunikacyjne.
  • Wsp贸艂pracujesz w oparciu o uczciwo艣ci, zrozumieniu i budowaniu pozytywnego ducha zespo艂u.
  • Wszyscy nasi pracownicy maj膮 jedn膮 wsp贸ln膮 cech臋: pasj臋 do statk贸w. Ty r贸wnie偶 j膮 posiadasz.

Czego mo偶esz oczekiwa膰 od nas?

Doskonale wiemy, 偶e wiele oczekujemy od Ciebie w ramach tego wymagaj膮cego stanowiska. W zamian oczywi艣cie oferujemy dobre warunki pracy.

  • Towarzyska, nieformalna atmosfera pracy w solidnej i mi艂ej rodzinnej firmie.
  • W zale偶no艣ci od Twojej wiedzy i do艣wiadczenia, oferujemy odpowiednie wynagrodzenie.
  • Wynagrodzenie spe艂nia normy CAO (uk艂ad zbiorowy pracy).
  • 25 dni wolnych, 13 dni ADV (Arbeidsduurverkorting), zwrot koszt贸w dojazdu.
  • Chcia艂by艣 dalej si臋 rozwija膰? Bardzo ch臋tnie Ci w tym pomo偶emy, oferuj膮c szkolenia wewn臋trzne i zewn臋trzne.

Czy podoba Ci si臋 ta oferta pracy?

Czy jeste艣 osob膮 energiczn膮 i entuzjastyczn膮 z pozytywnym nastawieniem do pracy? Czy chcia艂by艣 rozwija膰 si臋 w naszej organizacji? Czy jeste艣 gotowy dzieli膰 si臋 pasj膮 do statk贸w? Je艣li tak, to zapraszamy Ci臋 do aplikowania na t臋 funkcj臋.

Nieuwenhuijsen Scheepsbouw zleci艂 Dane HRM zaj臋ciem si臋 procesem rekrutacji do tej oferty pracy. Jeste艣my zainteresowani, jak bardzo jeste艣 zmotywowany. Chcieliby艣my wiedzie膰, dlaczego jeste艣 w艂a艣ciw膮 osob膮 na to stanowisko. Wy艣lij e-mail ze swoim CV na adres an@danehrm.nl, pisz przez Whatsapp: 0650663923 lub dzwo艅: 0650663923 do An Gelton, aby otrzyma膰 wi臋cej informacji.