Vacatures

Wszechstronny klasyfikator stoczniowy

Vacature Scheepsclassificeerder

Jako nasz nowy kolega w Nieuwenhuijsen Scheepsbouw BV, odgrywasz ważną rolę w naszej firmie. Jesteś częścią profesjonalnego i zgranego zespołu, który wykonuje różne zadania w stoczni, na pochylni, pokładzie i w warsztacie. Twoimi obowiązkami będą składać się z czyszczenia statków wodą pod wysokim ciśnieniem i ich malowaniu.

Każdy statek jest inny, tak samo jak każdy dzień.

Bekijk deze vacature in het Nederlands

Kim jesteśmy?

Nieuwenhuijsen Scheepsbouw & Boothuijs jest nowoczesną, wszechstronną stocznią w Zachodniej Brabancji. Wszystkie możliwe czynności i naprawy statków i jednostek rekreacyjnych są tutaj realizowane z powodzeniem. Zarówno stocznie statków, jak i jachtów to nowoczesne i wysokiej jakości stocznie, które zapewniają bogate zaplecze do wyciągania jednostek pływających z wody w celu serwisowania, konserwacji, przechowywania i reparacji. Jesteśmy dumą przemysłu stoczniowego Brabancji, gdzie kunszt i innowacja idą w parze z przyjemną atmosferą pracy i długoterminową współpracą. Dzięki wzrostowi naszej organizacji, poszukujemy wszechstronnego klasyfikatora stoczniowego.

Byłoby nam bardzo miło, gdybyś został częścią naszego zgranego i miłego zespołu.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Statki to Twoja pasja.
  • Posiadasz znaczące, udokumentowane doświadczenie zawodowe lub jesteś wysoce zmotywowany do nauki tego wspaniałego zawodu.
  • Posiadasz postawę HANDS-ON (potrafisz poradzić sobie w praktyce, szybko odnajdujesz rozwiązania problemu i podejmujesz konkretne działania).
  • Potrafisz pracować zarówno w grupie, ale również świetnie radzisz sobie samodzielnie.
  • Jesteś osobą koleżeńską, entuzjastyczną, miłą dla klienta i zmotywowaną.
  • Masz postawę osoby zorientowanej na rozwiązania, elastycznej i otwartej na zdobywanie wiedzy.
  • Lubisz zadania techniczne.
  • Posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Współpracujesz w oparciu o uczciwości, zrozumieniu i budowaniu pozytywnego ducha zespołu.
  • Wszyscy nasi pracownicy mają jedną wspólną cechę: pasję do statków. Ty również ją posiadasz.

Czego możesz oczekiwać od nas?

Doskonale wiemy, że wiele oczekujemy od Ciebie w ramach tego wymagającego stanowiska. W zamian oczywiście oferujemy dobre warunki pracy.

  • Towarzyska, nieformalna atmosfera pracy w solidnej i miłej rodzinnej firmie.
  • W zależności od Twojej wiedzy i doświadczenia, oferujemy odpowiednie wynagrodzenie.
  • Wynagrodzenie spełnia normy CAO (układ zbiorowy pracy).
  • 25 dni wolnych, 13 dni ADV (Arbeidsduurverkorting), zwrot kosztów dojazdu.
  • Chciałbyś dalej się rozwijać? Bardzo chętnie Ci w tym pomożemy, oferując szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Czy podoba Ci się ta oferta pracy?

Czy jesteś osobą energiczną i entuzjastyczną z pozytywnym nastawieniem do pracy? Czy chciałbyś rozwijać się w naszej organizacji? Czy jesteś gotowy dzielić się pasją do statków? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do aplikowania na tę funkcję.

Nieuwenhuijsen Scheepsbouw zlecił Dane HRM zajęciem się procesem rekrutacji do tej oferty pracy. Jesteśmy zainteresowani, jak bardzo jesteś zmotywowany. Chcielibyśmy wiedzieć, dlaczego jesteś właściwą osobą na to stanowisko. Wyślij e-mail ze swoim CV na adres an@danehrm.nl, pisz przez Whatsapp: 0650663923 lub dzwoń: 0650663923 do An Gelton, aby otrzymać więcej informacji.