Vacatures

Wszechstronny klasyfikator stoczniowy

Vacature Scheepsclassificeerder

Jako nasz nowy kolega w Nieuwenhuijsen Scheepsbouw BV, odgrywasz wa┼╝n─ů rol─Ö w naszej firmie. Jeste┼Ť cz─Ö┼Ťci─ů profesjonalnego i zgranego zespo┼éu, kt├│ry wykonuje r├│┼╝ne zadania w stoczni, na pochylni, pok┼éadzie i w warsztacie. Twoimi obowi─ůzkami b─Öd─ů sk┼éada─ç si─Ö z czyszczenia statk├│w wod─ů pod wysokim ci┼Ťnieniem i ich malowaniu.

Każdy statek jest inny, tak samo jak każdy dzień.

Bekijk deze vacature in het Nederlands

Kim jeste┼Ťmy?

Nieuwenhuijsen Scheepsbouw & Boothuijs jest nowoczesn─ů, wszechstronn─ů stoczni─ů w Zachodniej Brabancji. Wszystkie mo┼╝liwe czynno┼Ťci i naprawy statk├│w i jednostek rekreacyjnych s─ů tutaj realizowane z powodzeniem. Zar├│wno stocznie statk├│w, jak i jacht├│w to nowoczesne i wysokiej jako┼Ťci stocznie, kt├│re zapewniaj─ů bogate zaplecze do wyci─ůgania jednostek p┼éywaj─ůcych z wody w celu serwisowania, konserwacji, przechowywania i reparacji. Jeste┼Ťmy dum─ů przemys┼éu stoczniowego Brabancji, gdzie kunszt i innowacja id─ů w parze z przyjemn─ů atmosfer─ů pracy i d┼éugoterminow─ů wsp├│┼éprac─ů. Dzi─Öki wzrostowi naszej organizacji, poszukujemy wszechstronnego klasyfikatora stoczniowego.

By┼éoby nam bardzo mi┼éo, gdyby┼Ť zosta┼é cz─Ö┼Ťci─ů naszego zgranego i mi┼éego zespo┼éu.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Statki to Twoja pasja.
  • Posiadasz znacz─ůce, udokumentowane do┼Ťwiadczenie zawodowe lub jeste┼Ť wysoce zmotywowany do nauki tego wspania┼éego zawodu.
  • Posiadasz postaw─Ö HANDS-ON (potrafisz poradzi─ç sobie w praktyce, szybko odnajdujesz rozwi─ůzania problemu i podejmujesz konkretne dzia┼éania).
  • Potrafisz pracowa─ç zar├│wno w grupie, ale r├│wnie┼╝ ┼Ťwietnie radzisz sobie samodzielnie.
  • Jeste┼Ť osob─ů kole┼╝e┼äsk─ů, entuzjastyczn─ů, mi┼é─ů dla klienta i zmotywowan─ů.
  • Masz postaw─Ö osoby zorientowanej na rozwi─ůzania, elastycznej i otwartej na zdobywanie wiedzy.
  • Lubisz zadania techniczne.
  • Posiadasz dobre umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjne.
  • Wsp├│┼épracujesz w oparciu o uczciwo┼Ťci, zrozumieniu i budowaniu pozytywnego ducha zespo┼éu.
  • Wszyscy nasi pracownicy maj─ů jedn─ů wsp├│ln─ů cech─Ö: pasj─Ö do statk├│w. Ty r├│wnie┼╝ j─ů posiadasz.

Czego mo┼╝esz oczekiwa─ç od nas?

Doskonale wiemy, ┼╝e wiele oczekujemy od Ciebie w ramach tego wymagaj─ůcego stanowiska. W zamian oczywi┼Ťcie oferujemy dobre warunki pracy.

  • Towarzyska, nieformalna atmosfera pracy w solidnej i mi┼éej rodzinnej firmie.
  • W zale┼╝no┼Ťci od Twojej wiedzy i do┼Ťwiadczenia, oferujemy odpowiednie wynagrodzenie.
  • Wynagrodzenie spe┼énia normy CAO (uk┼éad zbiorowy pracy).
  • 25 dni wolnych, 13 dni ADV (Arbeidsduurverkorting), zwrot koszt├│w dojazdu.
  • Chcia┼éby┼Ť dalej si─Ö rozwija─ç? Bardzo ch─Ötnie Ci w tym pomo┼╝emy, oferuj─ůc szkolenia wewn─Ötrzne i zewn─Ötrzne.

Czy podoba Ci si─Ö ta oferta pracy?

Czy jeste┼Ť osob─ů energiczn─ů i entuzjastyczn─ů z pozytywnym nastawieniem do pracy? Czy chcia┼éby┼Ť rozwija─ç si─Ö w naszej organizacji? Czy jeste┼Ť gotowy dzieli─ç si─Ö pasj─ů do statk├│w? Je┼Ťli tak, to zapraszamy Ci─Ö do aplikowania na t─Ö funkcj─Ö.

Nieuwenhuijsen Scheepsbouw zleci┼é Dane HRM zaj─Öciem si─Ö procesem rekrutacji do tej oferty pracy. Jeste┼Ťmy zainteresowani, jak bardzo jeste┼Ť zmotywowany. Chcieliby┼Ťmy wiedzie─ç, dlaczego jeste┼Ť w┼éa┼Ťciw─ů osob─ů na to stanowisko. Wy┼Ťlij e-mail ze swoim CV na adres an@danehrm.nl, pisz przez Whatsapp: 0650663923 lub dzwo┼ä: 0650663923 do An Gelton, aby otrzyma─ç wi─Öcej informacji.